Mene kokainu!

Take uz vam drobne hnisave vridky uvnitr nosu zacinaji prozirat prepazku?

Italske jidlo je omamne. Ze zacatku jsem mel co delat s hlavnim jidlem a desert jsem do sebe soukal nasilim, ale zaludek se mi roztahnul, obedy o sesti chodech vitam jako zpestreni dne a k poteseni vsech cisniku si jeste dvakrat pridavam. Maji me tu radi.


Vcera jsem si pujcil motorovy clun a vyrazil na more. Reknu vam, kdyz se pres cely clun nahle prelila vlna, byla to docela zabava. Ta dvacata sesta vlna uz tak zabavna nebyla.


Taky vodni lyzovani jsem si zkusil. Lyze jsem nemel, tak jsem se jenom chytnul lana a nechal se tahnout lodi. Jak na udici jsem si pripadal. A to si piste, ze udrzet se na lane a hlavou pritom rozrazet vodni hladinu, to vyzaduje pevnou odvahu a silne ruce drepikace.


Ohromil jsem tu jednoho Rakusana tim, kolik mame v obecne cestine nemeckych slov. Cimra, nemlich... ale uz se mi jich nedostava. Nemohli byste mi nejaka pripsat do komentaru, abych ho mel cim ohromovat i zitra? Vzdycky, kdyz se potkame, vola na me: "That's nemlich the same!" A taky ze je.


A tak tu tedy jsem, cerstve po koupani v mori, ucesan, oholen, jemne nasolen, a ctu si Nabokova. To jenom aby bylo jasno, kde jsem sebral ten kokain.

13 komentářů:

 1. hajzl, fusekle, karfiól, kredenc, šlofík, krucifix, šňupat, blázen, frajer, špeluňka, erteple, kastról, kuchyň, váza, futrál, knajpa, vercajk, šroub, nýt a tisíce dalších. hlavně napiš o reakcích Rakušáka na blázna, to se těším.

  OdpovědětVymazat
 2. méně kokainu? nikdy!

  OdpovědětVymazat
 3. a je pravda, že je fertig nemlich to samý jako richtig?

  OdpovědětVymazat
 4. Uplne jste me dojali! Zejmena MekBilova!!! Vsechno zjistim a napisu...

  OdpovědětVymazat
 5. Via Žehrovák na linku výše:Štumedla pucuje ve forhause tepichy a tumluje se, aby byla fertyk, než přijdehausmajstr, co má sice polovic ajnrichtunku ve frcu, ale na frštont má patent.No dobře, dneska už většina funguje jen mezi staršími Brňáky. Moji jihočeští prarodiče taky říkávali ausgerechnet, vycajchnovat se, je na to takovej forichtunk, rauchpauza, rajzefíbr a "kafebraun do zelena" (o nepopsatelných barvách).

  OdpovědětVymazat
 6. betla, sesla, majstrštyk, fógl, brutvan, koštovat, drek, holt, imrvére... zichrově by se našly další tuny.

  OdpovědětVymazat
 7. Hoferka si namazala putru na bims.

  OdpovědětVymazat
 8. oi..sou brasiliano...queres travar uma amizade...espero que sim..roelsonrsilva@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. kokain?nikdy sem to nemela,a nemam ani zajem.nechci si kazit zdravi.zijem jen jednou,tak proc si to kazit takovou blbinou?!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. X-menka: Správně! Buď pevná ve svých rozhodnutích a nečti Nabokova! Žijem´ jen jednou!

  OdpovědětVymazat