Shořelo mi auto

Havel onemocněl v Indii, já onemocněl ve Švýcarsku - neměla by se ta cizina celá zrušit? Takových problémů by ubylo a navíc by ministru Svobodovi sklaplo. A třeba by mi ani neshořelo auto.

Jedu si takhle z práce domů na oběd a najednou na mě začne palubní počítač houkat, že mi hoří auto. Obhlížím kapotu, koukám do zrcátek, kde co doutná, odepínám si pás, abych mohl efektně vyskočit těsně před tím, než to bouchne, málem kvůli tomu sjedu ze silnice do příkopu, když v tom mi svitne.

Le feu, to není jenom oheň, požár, palba, nebožtík a podobné ptákoviny. Je to také světlo. Něco mi nesvítí a nevím co. Ach jo, takový by to mohl být krásný článek, kdybych býval vyskočil z hořícího auta...

5 komentářů:

 1. 2point:no praveze astra chininova to zvacsa nemala, okrem toho astra s palubakom mala iny displej, a opelu treba uznat, ze palubaky robil cekom podrobne (pricom to moze urobit kazdy vyrobca, akurat tam nedava tolko informacii (anpriklad kolko litrov paliva si spotreboval)).

  OdpovědětVymazat
 2. bsa...palubni pc? Jde pouze o par senzoru a digitalni info...coz ma temer kazde am.auto.O nejakem pc nemuze byt ani zdaleka rec,tedy ponekud zveliceno.

  OdpovědětVymazat
 3. Přišla noc, já nastartoval, rozsvítil a obešel auto.Přišla noc, já nastartoval, rozsvítil a obešel auto.

  OdpovědětVymazat
 4. je to simplecente, nechaj si palubak prepnut do anflictiny a tam je to dost rukolapne napisane na displeji, napr. headlight... inak som v soku ze v tej astre je tento palubak :)

  OdpovědětVymazat
 5. takhle se ti alespoň rozsvítilo:-)

  OdpovědětVymazat