Ustavení rabína, kompars a tak různě

Převážně organizační issues.

Pokud to ještě nevíte, Jihočeské matky (proslavené loni akcí Jihočeské matky dětem, při které rituálně naházely do kontejneru dílo ďáblovo), se letos u příležitosti prvního všedřepíkářského sletu spojují s Pražskou obcí bloggerskou. Rituální obřad ustavení nového vůdce bude součástí filmu Koloušci útočí, a vy, milé matky, drazí sportovci a naši další příznivci, se tedy stáváte automaticky komparsisty. Nechce se od vás nic jiného, než abyste v klidu popíjeli a na daný pokyn náhle zemřeli.Kromě toho ale ještě potřebuji takových asi pět lidí, kteří budou ve filmu déle, sehrají totiž vítání na vlakovém nádraží. Takže se prosím hlašte!A konečně žádám představitele hlavních rolí, aby se mi, pokud tak ještě neučinili, ohlásili mailem, abychom mohli probrat podrobnosti.Kromě herců pochopitelně přivítám i členy filmového štábu: klapku, assistant to Mr. Lobo, assistant to Miss Mekbílová, maskér/ka a další.Z rekvizit zatím usilovně sháníme kápi a kostliveckou ruku (není potřeba celá paže).

16 komentářů:

 1. A jaké jsou tedy ještě role?

  OdpovědětSmazat
 2. muzu nabidnout nadrazi!

  OdpovědětSmazat
 3. a my s T.N. nedostaneme asistenta?

  OdpovědětSmazat
 4. Hlásím se jako asistentka k Loar.

  OdpovědětSmazat
 5. a ti kdo se přihlásili o role se jmény (nebo alespoň popisem činnosti) je automaticky dostali, nebo je třeba někoho ještě podplatit? :o)))

  OdpovědětSmazat
 6. Nezdržuj se psaním komentářů a šij si kostým na Helenku! :-))

  OdpovědětSmazat
 7. hm hm, jsem z toho dajaká zmatená ;) je tam nějaká role pro rybu? ;) něco jako u vody ;)))) esli né, hlásím se na klapku ;)

  OdpovědětSmazat
 8. Rybushka: a má někdo už tu/toho Smrť/e? (otázka i pro Symbola)

  OdpovědětSmazat
 9. P~O: že ty budeš rejža? :o) jsou alespoň vyhřívané šatny? catering netřeba, když jsem za barem :o))) jaký kostým? řeklo se v čem přijdu, ne? ;o) buď rád, že nepracuji jako dojička :oD

  OdpovědětSmazat
 10. Vyhřívané šatny v nezávislém filmu? Nikdy! Navíc budeš skoro furt za barem...

  OdpovědětSmazat
 11. v tom případě si tedy vezmu hlavně pushupku a jinak můžu klidně přijít v teplákách :o)))

  OdpovědětSmazat
 12. No to bude úplně optimální! A byla jsi doufám někdy u moře? Abys byla přesvědčivá...

  OdpovědětSmazat
 13. jednou či dvakrát, jenže ve věku, ze kterého nemůže má kostýmní tvorba čerpat neb jsem se toulala po písku nahatá :o))

  OdpovědětSmazat
 14. Já bych Trillian poradila, ale nevím, jestli je La Manche (nebo jak se to píše) to pravé moře. Takže, dlouhé kalhoty, svetr, nepromokavá větrovka a voděodolné boty... Slabší povahy přidají šálu a čepici.

  OdpovědětSmazat
 15. loar: stvořím originální kombinaci mořské panny a starce a moře :o)))

  OdpovědětSmazat